Rene

Rene,

Leeftijd: 54

Hoi, mijn naam is Rene, een man van 53 jaar. Ik woon in het midden van het land samen met mijn vriendin, ben een emotionele en sociale man, met oprechte interesse in andere mensen.

Al ruim 20 jaar is corresponderen een hobby van me. Aan deze tijd heb ik al meerdere mooie contacten overgehouden die al die tijd instant blijven. Dit zijn contacten die heel persoonlijk zijn en diepe en dierbare vriendschappen zijn geworden, ondanks dat ik sommigen nog nooit "in het echt" hebt ontmoet.

Graag zou ik met nieuwe mensen in contact willen komen, om te schrijven over dingen die ons bezig houden. Ik heb een relatie, dus daar ben ik niet naar op zoek. Maar wel mensen om mee te sparren over persoonlijke dingen in ons leven spelen en om leuke dingen te delen.

Ben jij ook op zoek naar een open, diepgaand, eerlijk en openhartig correspondentiecontact? Ik kijk uit naar je reactie!

Lezen Corresponderen Wandelen Zwemmen Hardlopen Sauna Muziek Terrasje pikken Cultuur Concert Eerlijk en open

Login